Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jász-Nagykun:Szolnok megyében...

Jász-Nagykun:Szolnok megyében és környékén (pl. Heves, vagy tőlünk D-re stb. ) olyan iskolákat keresnék ami el van látva ének-znei képzéssel, angol nyelvtanulással, és dráma tagozatos! Hol találnék ilyet?

Figyelt kérdés
Most megyek 7. osztályba. Az o.főm kérné, hogy 3 iskolát válasszak ki, ahová menni szeretnék...de nem nagyon találok, de olyan iskolát szeretnék, ahova ez a 3 dolog, amit felsoroltam, meglegyen.

2013. júl. 4. 10:18
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szolnokon van ének-zene szak a Tiszaparti gimnáziumba, dráma tagozat pedig a Széchenyibe van. Angolt meg bármelyik suliba tudsz tanulni. :) Egyébként a Széchenyit ajánlom, egyik ismerősöm odajár, és szerinte én is megfogom majd jelölni. :) Több dráma-ének tagozatról nem tudok sajnos. :(
2013. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Széchényibe jártam, ugyan nem dráma tagozatra, de nagyon szerettem a sulit, valóban van dráma tagozat, valamilyen szinten kapcsolódik az énekhez is ugye, illetve nyelvet is tudsz itt tanulni, van egy alap, amit általánosban is tanultál, emellé választhatsz még egyet, aki angolos volt az vagy németet vagy franciát választ, aki németes az meg angolt. Tényleg csak ajánlani tudom a sulit, én már végeztem, de ha újra kéne jelentkeznem is ide járnék, a tanárok is nagyon rendesek, szokott lenni sok sulis program stb.

Bár ha még csak 7.-be mész akkor messzi van még, de sok sikert azért a felvételihez! :)

2013. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!