Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az orvosi harmadéve tényleg...

Az orvosi harmadéve tényleg pokolian nehéz?

Figyelt kérdés
Sokan ismétlik az évet?

2013. júl. 25. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Igazán az első két év a legnehezebb!


A harmadik már könyebb..


Az a igazság hogy az ÁOK-on az első két évet a halgatók 70%-a 3 év alatt végzi el!

2013. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval....illetve csak részben ( de ettől függetlenül nem pontoztam le).


Az első év végén van szakmai gyakorlat. Második év végén azért nincs nyáron gyakszi, mert a 3. év annyira nehéz, hogy rá kell készülni. Ez így van! Bárki bármit mond én is megbuktam pedig bírtam a strapát, de ez már nekem is sok volt. Én csak kitartást kívánok mindenkinek, aki elkezdi!

2013. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden, úgy hallom, harmadévben szórnak, SOTE-n viszont az első két évben, a harmadév nem nehezebb.


Ha valaki elhivatott és hajlandó tanulni, akkor egy-két pofára eséstől eltekintve nagy meglepetés nem fogja érni.

2013. júl. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.a szote-ra voltam kíváncsi, ezek szerint ott a 3.év nagyon durva.


várom a további véleményeket

2013. júl. 25. 09:03
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem, ott a harmadév könnyebb !!!!


Az első két év ott a nehéz!

2013. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De amúgy, egyik év se Könnyű ha már ott tartunk!
2013. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

SZOTÉ-n harmadévben buknaka legtöbben kórélettanon és patológián. Ez tuti.

Az első év nem vészes, másodikban az anaton buknak elég sokan. De a legnehezebb a harmadév. Bár ennek ellenére én jobban szerettem, mint a másodikat.

(negyedéves szotés)

2013. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azaz már inkább ötödéves:D Haha:)
2013. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (PTE) is mindenki azon vitatkozik, hogy a 2. vagy a 3. év a nehezebb, de nem tudunk megegyezni :P Nekem egyértelműen a 2. volt a nagyon nehéz, a 3. meg a pozitív meglepetés. De összességében szerintem aki a 2. évet már megcsinálta, annak a 3. sem okozhat problémát.
2013. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg inkább úgy van, hogy akki másodévben bukik, az nagy eséllyel harmadévben is.

Aki viszont másodéven átment, még mindig megnukhat harmadévben:DD

2013. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!