Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nagyon megterhelő...

Szerintetek nagyon megterhelő a nővér szakma?

Figyelt kérdés
Most leszek másodéves és nem tudom folytassam-e. Szeretnék jól keresni,de gyerekeket is szeretnék és életet. Nem szeretném kimelózni a lelkemet:( Nem tudok dönteni. A biológia az,ami nagyon érdekel. Sebészeti asszisztensre gondoltam tovább szakosodni, de ott meg 10 órákat kell állni egy műtétnél, vagy van váltás? Kérlek egészségügyis hallgatók, dolgozók írjatok!
2013. júl. 25. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szeretnék jól keresni,de gyerekeket is szeretnék és életet."


Rosszul fogsz keresni, az életet pedig elfelejtheted. Sajnos. Ráadásul nem kevés bunkó fog körbevenni, betegek, orvosok, és a saját kollégáid között is lesz nem kevés. Magyarországon csak egy idióta akar az EÜ-ben dolgozni, már bocs. Ki kell menni külföldre ahol legalább anyagilag megbecsülik az embert.


Üdv, egy medikus

2013. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik szakra jársz?
2013. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy menj át levelezőre
2013. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ápolóira járok. Hát én meg úgy tudom hogy a nővér is jól tud keresni, csak tudni kell elhelyezkedni. Nekem meg szerencsére vannak kapcsolataim.
2013. júl. 26. 21:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 1.: apám orvos,és milliomos,és nem mondhatnám,hogy kigürizi a lelkét...
2013. júl. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!