Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagy hátránnyal indulok az...

Nagy hátránnyal indulok az egyetemen, ha nem megyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen csak egyszer van az ember életében, meg jó is lenne, mivel egyáltalán senkit nem ismerek a karról... :D Viszont anyagilag nem állok úgy, hogy most erre tudjak 15 000 Ft-ot költeni. Szerintetek próbáljam meg kispórolni kajából? Legalább fogynék pár kilót, rám férne... :D Megéri elmenni ide? Igazából engem jobban érdekelne, ha a csoporttársakkal lenne csak, hiszen velük tanulok majd 4 évig. Mit gondoltok? Lúzerség nem elmenni? Gondolom, nem én vagyok egyedül, aki nem megy el. Nem lehet, hogy ebből is csak pénzt akarnak csinálni? 2 napra nem sok a 15 000? Bocsi, ha túl anyagias vagyok.
2013. júl. 26. 08:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
én 4 hétig. :D sjanálom, szerintem röhej, hogy ennyibe kerül 2 nap. énis szívesen buliznék a társakkal, de nem tudok így.
2013. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem veszitesz semmit.
2013. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmiről nem maradsz le. Ha később esetleg valaki azért lenézne, mert nem voltál ott, legalább tudod, hogy azzal az illetővel nincs tennivalód. Bulizni lesz még milliárd lehetőséged, a csoporttársaiddal két hét alatt úgy összerázódtok, mintha húsz éve ismernétek egymást; a fontos információkat a táborban úgysem mondják el, a félév elején viszont ötpercenként el fognak ismételni mindent. Nem mellesleg 15000 forint KÉT napra? Komolyan? Ez piiicit felháborító.
2013. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekünk meg 24 000 Ft a 3 nap..

Kicsit sokallom, de a szüleim és a barátaim akik már voltak gólyatáborban azt mondták hogy ki ne hagyjam :)

2013. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, én se hagynám ki, ha lennének szüleim, akik kifizessék nekem! :)
2013. aug. 1. 12:11
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vagy most ironikus.. sajnálom hogy nincsenek szüleim, de arról nem tehetek hogy nekem meg vannak..

Annyit írtam hogy drágállom én is, de ilyen egyszer van, és ha mehetek akkor miért ne mennék? Nem értem miért vagy ilyen..

2013. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy bunkó voltam, igazad van, és érezd is jól magad!
2013. aug. 1. 12:23
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek támogató szüleim. én csak remélem, hogy nem lesz belőle semmi bajom, hogy nem megyek, és abból a 15-20-25 ezer forintból pedig tudok venni jó sok jegyzetet, és azthiszem egy használt nagyteljesítményű nyomtatóra is beruházok :)
2013. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!