Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nincs pénzem a gólyatáborra?

Ha nincs pénzem a gólyatáborra?

Figyelt kérdés
...akkor is lesznek barátaim az egyetemen? Rosszul sikerült ez a nyár, nem igazán tudtam dolgozni. Szüleim nem támogatnak, az albérletet pedig fizetni kell. Egész nyáron itthon voltam, problémám van a súlyommal is, a párkapcsolatommal is, az anyagiakkal is. Egész júniusban kerestem a munkát, úgy volt, össze is jön, aztán jól meg lettem szívatva, az egy időre elvette a kedvem a keresgéléstől. Voltak kisebb alkalmi munkáim (takarítás), de az nem valami nagy bevétel... Most döbbentem csak rá, hogy semmi megtakarított pénzem nincs az egyetemre. Úgy gondolom, a gólyatábort luxus volna beiktatni ilyen keretek között. Mit gondoltok, nagy nagy dologról maradok le ezzel? Mint minden a szaknak, a mienknek is csináltak csoportot facebookon, indult is egy olyan poszt, hogy ki megy a táborba... Kb. 15 ember jelezte, hogy ott lesz, eddig olyan 40-45-en lehetünk.
2013. júl. 28. 08:03
 1/9 anonim válasza:
82%
Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok, szívesen mennék, de az anyagiak sajnos visszatartanak. Sajnálom, mert biztos nagyon jó buli lesz, de nem ettől függ múlni, hogy lesznek e barátaid.:) Kicsit lehet furcsa lesz, hogy sokan már ismerni fogják egymást, de lesznek rajtad kívül mások is, akik nem voltak gólyatáborban.:) Addig is ismerkedj facebookon, vagy ha van valaki aki közel lakik hozzád, találkozzatok személyesen!:) Én így csinálom.:)
2013. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék menni, de az anyagiak kicsit visszatartanak engem is. Bár remélem, hogy el tudok menni. De annyi gólyáknak való program lesz, hogy szerintem pár hónap alatt meg is unod, lesz ezer más lehetőség az ismerkedésre.
2013. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

*nagyon nagy dologról

*mint minden szaknak


Sokan írják, hogy van, ahol még mindig meglátszik, ki nem ment el gólyatáborba, mert azóta sem tudott beilleszkedni. Én ezt azért nem nagyon hiszem... :D Nehogy már az legyen az egyetlen ismerkedési lehetőség! Főleg az ilyen csóróknak, mint én...


Amúgy gratula nektek a sikeres felvételihez, és köszönöm a válaszokat! :)

2013. júl. 28. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Köszi, neked is!

Hova fogsz járni? :)

2013. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most leszek másodéves, tavaly én sem voltam gólyatáborban (szintén anyagi megfontolásból), de nem volt problémám a beilleszkedéssel.
2013. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam gólyatáborban, egy pillanatig nem számított nekem. Csomó barátom volt, fel sem merült többet a gólyatábor-téma.
2013. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem el gólyatáborba, mert dolgoztam. Úgy gondolkodtam, hogy ha megyek, akkor az elég jelentős kiadás, ráadásul mivel akkor nem dolgozom, így szeptemberben annyival kevesebb pénzt is kapok fizetéskor. Eleinte rossz volt hallgatni az élménybeszámolókat a gólyatáborról, nem titkolom, sajnálni fogod, hogy kimaradtál belőle.


Mégis lettek barátaim, mert nyitott személyiség vagyok, alapjáraton is jókedvű, tréfára mindig készen. Rengeteg közös programban vettem részt, voltak nagy ivászatok is, de sokszor előfordult, hogy csak beültünk egy mozira, vagy egy pizzára valahová. Voltunk együtt sátorozni, nyaralni, szilveszterezni, nem is tudom hányszor bográcsoztunk már nálunk vagy valamelyikünknél.

2013. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként SZTE-JGYPK, gyógypedagógia. :)

2013. júl. 28. 13:59
 9/9 anonim válasza:

Én se voltam gólyatáborban annak idején. Utólag nagyon bánom, de egészségügyi para volt, szóval nem volt választásom. Személy szerint, és biztos elmentem volna utólag. (élménybeszámolók alapján jó lehetett)

Egy volt JUGYU-s.

2013. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!