Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok olyan hivatást/szakmát...

Baabaa kérdése:

Tudtok olyan hivatást/szakmát felsorolni, ahol a művészi és a reál képességek egyaránt szükségesek?

Figyelt kérdés
Közgazdásznak tanulok, de mellette rajzolok, sminkelek, körmözök stb... tehát meg van a "művész énem" is. Mindkét oldalamat nagyon szeretem, de egyiket sem tudom otthagyni a másik kárára, és ez a kettősség megőjrít. Ezért keresek egy olyan hivatást, ahol mindkét képességem szükségek. Kérlek segítsetek!!!!! :)

2013. júl. 31. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Építész, építőművész :)
2013. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat nem tudok amivel pénzt is lehet keresni:) De nem igazán értem a problémádat mondjuk. Lesz egy munkád amivel pénzt keresel, és lesznek hobbijaid mellette. Sokan csinálják ám így, nem kell otthagynod egyiket sem ha mindkettőt szereted. Nincs ebben semmi kettősség. Én például énekelni és gyógyítani imádok. Mégsem érzem szükségét, hogy elénekeljek egy diagnózist.:) Szerintem kár ezen rágódnod ha valóban szereted és érdekel amit tanulsz.
2013. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
plasztikai sebész
2013. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajztanár
2013. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)Valóban nem gond, ha valaki másban dolgozik, és hobbiban éli ki a másik oldalát, viszont az én esetemben ez a kettő elég szélsőséges(nek tűnik) ezért vetettem fel a kérdést. Szeretné a két érdekeltséget egy kicsit közelebb hozni ennyi az egész :)
2013. aug. 1. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!