Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kellene tanulnom szerintetek?

Mit kellene tanulnom szerintetek?

Figyelt kérdés

A szülőket inkább hagyjuk.. Most vagyok 21, lány és annyi mindent tanulnék szívesen. Tudnátok ajánlani valami szakmát, vagy egyetemi képzést, ha ezek a dolgok érdekelnek:


- nyelvtanulás

- minden, ami a kreativitásról szól

- kereskedelem, de ehhez nincs pénzem

- állatmentés, állatvédelem

- szívesen segítenék az embereken

- matematika

- fejlesztési tanácsadás (szegényebb országokban, mert azoknak van a legnagyobb szükségük erre)

- a tűrési képességem elég nagy, szeretek főnökösködni

- szívesen dolgoznék lovardákban, lovas farmokban vagy tanyákon, csak nincs hozzá tapasztalatom

- szeretek írni, filozofálni

- szeretem a szép, igényes ruhákat, az egészséges, finom ételeket (szakács nem lennék, mert nem lennék képes pl. polipokat elkészíteni, vagy disznót levágni és a vért sem bírom)

- maximalista vagyok, szeretem pontosan elvégezni, amivel megbíznak

- szeretek utazni, problémákat megoldani

- kínai tájfestészet, rajzolás (megszállottja vagyok, csak nem tudom mire mennék vele)


Köszi mindenkinek, aki válaszol, szeptemberig el kellene döntenem mihez kezdjek, ezért írtam ki a kérdést.



2013. aug. 17. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből érettségiztél?
2013. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
informatika
2013. aug. 17. 11:43
 3/5 anonim válasza:

Lehet :

nyelv: idegenvezető

matek: mérnök( ehhez jön a rajztudás)

filozofálás: bölcsészet

kereskedelem: ez ugye adott

utazni: stewardess ( ehhez is jön a nyelv)

segítés az embereken: orvos, nővér, családsegítő stb.

A maximalizmus meg majd jól jön.

:)

hajrá.

Ha van tipped nekem szóljxD mert én meg nem tudom mit csináljak magammal xD

19L

2013. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, ha leírod akár priviben,hogy Téged mik érdekelnek, akkor szívesen adok ötleteket. Másoknak midig tudok jó tanácsokat adni, magamnak már kevésbé. :)
2013. aug. 19. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyel ovono.
2017. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!