Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már felsőoktatási tanulmány...

Ha már felsőoktatási tanulmányokat folytatok (nappalin, nem tudom ez számít-e), akkor is támogatja az állam az első OKJ képzésemet?

Figyelt kérdés

+kérdés

A támogatás mit jelent, magát a képzést támogatják vizsgák nélkül, vagy a vizsgákat is?



2013. aug. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mennyi idős vagy, és egyetemen önköltséges hallgató vagy-e. Ha államis, akkor nem támogatja, illetve ha elmúltál azt hiszem 21 (vagy 23?).
2013. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez bukó, mert államin vagyok. :(
2013. aug. 22. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy államis vagy, még támogatja. :)
2013. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én úgy tudom,hogy egyszerre 2 államilag támogatott képzésen nem vehet részt, de utána kellene nézni.
2013. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nappali képzésen 21 éves korodig tanulhatsz,utána mehetsz estire vagy levelezőre ingyenesen, ugyanis az első OKJ képzés mindenkinek ingyenes, attól függetlenül hogy főiskolán vagy egyetemen államilag támogatott helyen voltál.Akkor is ingyenes az OKJ képzés ha államilag finanszírozottan fejezted be az egyetemet.Az okj meg az egyetem két külön dolog.
2013. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!