Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az gáz ha egyedül vagyok fiú...

Az gáz ha egyedül vagyok fiú egy biológia órán?

Figyelt kérdés
Nem rendes óra hanem felkészítő az emeltre. Évfolyam szinten van.

2013. aug. 25. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nem is értem, hogy fordulhat meg ez a gondolat egy ember fejében. Én inkább áldanám az Istent, ha nálunk lenne egy fiú, akit érdekel a biosz. Már csak azért is, mert végre értelmesen eltudnék beszélgetni valakivel egy számomra is felettébb érdekes témáról. Konkrétan az én osztályomban rajtam kívül még egy lány van, aki nem szarja telibe(már elnézést a kifejezésért).
2013. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is pont ugyanígy vagyok. :D Biosz faktra egyedüli fiúként megyek, de annyira nem tud foglalkoztatni. :D
2013. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én informatikai OKJ-n voltam egyedül lány.

Nem éreztem gáznak, a fiúk jófejek voltak.

2013. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Tanulni mész oda, nem? :)
2013. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, de kicsit fura érzés hogy csak lányok lesznek, nem mintha zavarna mert nagyon jól kitudok jönni a lányokkal, de még is furcsa.

2. válaszoló: 2 év múlva szerintem én is egyedül leszek fakton :)

16/F

2013. aug. 25. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Elég sok lehetőséged lesz a csajozásra.
2013. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát velem ugyanez volt a helyzet, csak éppen úgy, hogy lány vagyok, egyedül voltam a fiúk között, de így én voltam a "reálos lány". :D Furának fura volt, azt nem mondom, hogy nem, de összességében nem volt rossz. Voltak kissé kellemetlennek mondható szituációk, de így utólag, még viccesek is voltak :) Mondjuk az is sokat számítana, ha a tanárod legalább férfi lenne...
2013. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!