Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bionikához milyen faktot...

Bionikához milyen faktot érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, idén kell faktot választani. A kérdésem, hogy milyen tantárgyakat (2 db-ot) kellene emelt óraszámban tanulnom, hogy bionikán tudjak tovább tanulni? Matek? Biológia? Fizika? Vagy kémia? Illetve érdekelnének hallgatók tapasztalatai is a szakkal kapcsolatban. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 2. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biosz+kémia, vagy biosz+informatika a legmegfelelőbb oda.
2013. szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik mindenképp a matek legyen. Én másodiknak kémiát vagy fizikát választanék. Az infó meg a biosz fakt anyaga szerintem nem ad annyi előnyt a bionikához.
2013. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Matekot mindenképp!!

Azon kívül programozást mondanék, de mivel olyan nincs: kémia, esetleg fizika.

2013. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Matek kötelezően. Deriválás integrálás kelleni fog, mert mélyvíz lesz.


A többi nem olyan fontos, mert úgyis alapoktól megy. Ja meg talán programozás, emelt infón lehet van valami.


Összegezve, matek és infó fakt

Fizika, kémia órán meg figyelsz mint a kisangyal :D de úgy is inkább viccnek fog tűnni majd az egyetemi tárgyakhoz képest...

2013. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
... utólag átgondoltam, és emelt infó érettségi jól tud jönni. Én azzal mentem, és a programozás része ami oda kell, az kb lefedi az első félévet az egyetemen. Ez nagy előny, mert a matek mellett a programozás a legnehezebb első félévben. Kémiát, fizikát nulláról fel lehet hozni
2013. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindent az alapoktól tanítanak - a matekot is -, de amikor arról kérdezel, milyen faktot válassz, az első 1-2 félévet gondoljuk át, hiszen ez lesz a legdurvább időszak, és tényleg vicc a gimnáziumi tananyag és az érettségi az egyetemhez képest.

Matek van minden mennyiségben, illetve még a programozás egy nagy szórótárgy. A kémiával, fizikával nem szoktak problémák lenni... Ezért mondtam, hogy a matekot mindenképp vedd fel!

Ha más kérdésed van, nyugodtan írj, de itt gyakorikérdéseken már elég sok mindenre válaszoltam /válaszoltak a bionkával kapcsolatban. Keress vissza!

2013. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
matek- fizikával vagyok végzős, és oda készülök..
2013. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
biológia nem is kell a bionikára?
2013. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kell, de nem éri meg. Az első időkben sokkal hangsúlyossabb a matek/fizika/kémia része. Jóval nehezebb is...


Ezek után a sejtbiológia az egy kellemes mesetárgy :)

2013. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, ilyen négyórás mesereggel.

Csak a kiselőadás ne lenne...

2013. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!