Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudtok ajánlani, tanácsoln...

Mit tudtok ajánlani, tanácsolni nekem, a továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok jó matekból (3-as), de a többi reál tantárgyból sem. A humán tantárgyakból azonban nagyon jó vagyok, novelláimat könyvbe is rakták már, újságba, de ebből nem élnék meg. Olyan szakot keresek, amit tanulással, de nem szenvedve, eltudnék végezni és utána akár egy mestetképzéssel, el is tudnék helyezkedni. Mit tudtok ajánlani? Érdekel a természet, de bioszt csak egy évet tanultam a középsuliban, az utazás, idegenvezetés is, de csak angolt beszélek. Műszaki vagy mérnöki szak is érdekelne, csak ugye matek miatt nekem nyögve-nyelős lenne, van olyan szak ezek között, amit minimális matek-fizika tudással el tudok végezni? Ötletek várok, mit tudtok javasolni? Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm!

2013. szept. 11. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A mai helyzetben senki nem tud biztosat mondani. Elmehetsz mondjuk tanító szakra, ott valamelyik piacképesebb műveltségterület választhatod (angolt pl.. Sokan vannak úgy ott a tanítóképzőkben, hogy ők maguk se tudják miért vannak ott:) Furán hangzik, de sokan vannak a bölcsészkarokon is így, mondjuk az orvosira lehet nem úgy megy valaki, hogy nem tudom mit akarok. Talán az eü-i pályák neked valóak, bár nem mindenki szereti a kórházi, bármilyen orvosi rendelői hangulatot.
2013. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!