Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyúan féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan féltékeny vagyok a barátomra, ha a haveri körével megy bulizni, mert van köztük sok nagymellű, csinos csaj, én meg kismellű, vékony lány vagyok. Hogy küzdjem ezt a kisebbrendűségi érzést le? Már a plasztikai műtéten is gondolkoztam.

Figyelt kérdés

Mindenki vonzó, szép lánynak tart, de utálom, hogy deszka vagyok, nincsenek szinte egyáltalán melleim. A barátom meg mindig bámulja a szép nagymellű lányokat. TUDOM, hogy így szeret, de biztos jobban tetszenék neki nagy mellel. Biztos, hogy szexuálisan vonzóbbak neki azok a lányok, így attól félek, meg fog csalni!

21N


2011. jún. 21. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Szakíts vele.
2011. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 WhiteLabel ***** válasza:
63%
Én is megnézem a nagy melleket, viszont nem kell nekem nagy mellű csaj. Elég nekem a barátnőmé, nincs neki se nagy, de azt nem is szeretem, csak nézni:)
2011. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Ezt nagadban kell lerendezned. Most elmondhatnám a véleményem, de igazából felesleges...ezt nem mi fogjuk megoldani.
2011. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszadó! Kérlek tedd meg, hogy elmondod a véleményedet, hátha segítesz! Sokat jelentene! Köszi!
2011. jún. 21. 19:18
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

NE SZABASD ÁT MAGAD.


1.) Így tetszel neki, ahogy vagy. Ha nem így lenne, akkor eleve nem is veled jött volna össze, hanem valami nagymellű bigével.


2.) Azért is valószínűsíthető az 1.), mert valóban vannak olyan fiúk, akinek kifejezetten a hozzád hasonló kismellűek/deszkák tetszenek. (Pl. én is ilyen vagyok. :) )


3.) Ha már át kell szabatnod magad ahhoz, hogy megfelelj neki, akkor az már régen rossz. A párkapcsolat része egyebek mellett egymás elfogadása is. Ha ő nem tud elfogadni téged olyannak, amilyen vagy, akkor mindketten jobban jártok, ha más után néztek.


4.) Lásd 1.), féltékenykednie egyszerűen tök fölösleges és értelmetlen bárkinek is. Ha veled van, akkor téged akar. Ha nem téged akarna, nem veled lenne. Ilyen egyszerű. Ha meg mégis csalárdnak bizonyul, akkor minél előbb kiderül ez róla, annál jobb, mert akkor máris dobhatod, és kereshetsz helyette rendes, hűséges párt.

2011. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és amit kihagytam: az, hogy megbámulja a nagy melleket, nem jelent semmit, mivel ez biológiai alapú. A nagy mell egyszerűen vonzza a tekintetet, teljesen függetlenül attól, hogy az embernek az egyébként tetszik-e vagy sem. Említettem, hogy nekem sem tetszenek a nagy mellek, de ennek ellenére a kirívóbb példányokat mégis nem tudom nem észrevenni. Aztán persze rádöbbenek, hogy ez számomra érdektelen, és el is nézek másfelé, de a tekintetet ettől függetlenül vonzza. Ez van.
2011. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát, akkor elmondom.


Ha a barátod esetleg megcsal, az neked fájni fog, de ha belegondolsz, nem is rossz dolog, sőt. Jobb, mintha 3-4 év múlva történt volna. Ezen felesleges aggódnod. Ha megcsal = nem szeret eléggé -> akkor meg nem mindegy?


Én személy szerint jobban szeretem a "deszka" típusú lányokat. Nem mindenki a nagy mellűeket szereti.


21/F

2011. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy azon is gondolkoztam már, hogy lehet, hogy azért vagyok féltékeny, mert MAGAMNAK nem tetszem, magammal nem vagyok rendben, és így értéktelennek érzem magam... Pedig tudom, hogy ez a mell-téma kb. huszadrangú dolog, de akkor is. Rosszul érzem magam pl strandokon is így nyáron... Tulajdonképpen lehet, hogy ez az egész abban is gyökeredzik, hogy a "hiányzó melleim" miatt sokat bántottak fiatalabb koromban a fiúk.
2011. jún. 21. 19:29
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtad!
2011. jún. 21. 19:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is azért van ez benned, mert nem vagy megelégedve magaddal. De ezen csak te tudsz változtatni szerintem, bár ez nagyon nehéz (legalábbis ha magamból indulok ki, akkor az). Az ilyen gyerekkori bántások rengeteg embert megviselnek, hagynak bennük tüskét, ami csak később jön elő, így vagy úgy. Valamikor le kell számolni ezekkel, ha nem akarod, hogy elhatalmasodjanak rajtad, és elrontsák az életed.


21/F

2011. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!