Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék jobb asztalos?

Hogyan lehetnék jobb asztalos?

Figyelt kérdés
Idén átjöttem sima érettségizős osztályba(Jövőre végzek és eddig asztalos voltam,de megbuktam) de még vonz is picit a faipar,még ha nem is ment valami fényesen,eleve a fogazásokat rosszul csináltam meg,nem volt szép és nagyon egyeneset sem tudtam fűrészelni.érettségi után van e még értelme szakmunkásba menni asztalosra?és ezeken a képességeimen hogyan,miként tudnék javítani?mert eddig is szerettem csak lelombozott hogy béna voltam hozzá,és tényleg szeretném jól csinálni.a válaszokat előre is köszönöm :)(17*F)

2013. szept. 30. 16:42
 1/2 acelsziv ***** válasza:

Az asztalosság gyakorlati dolog. Gyakorolj, gyakorolj és menni fog. Próbálj kitalálni dolgokat és megcsinálni őket.

Szép szakma és jól meg lehet belőle élni.

2013. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lőrinc vik válasza:

Szia!

Meg tudom erősíteni: gyakorlat teszi...!

Az iskolai képzés helyett javaslom, menj el segédnek valakihez. Akár kevés pénzért is, még mindig jobban jársz, mint az iskolára költeni. Közben kiderül, hogy valóban mennyire "fekszik". Ha nem megy semmiképp, csak akkor válts.

Amúgy nagyon sokféle módon lehet asztaloskodni, nem csak ahogy tanítják, vagy ahogy mások csinálják. Én sem iskolában tanultam a szakmát. Vannak hátrányai, de előnye még több. Szerintem elég jó mutató, hogy kedved van hozzá, meg fogod találni, hogyan tudtok együtt dolgozni a fával (nem a pozdorjával, az lego).

Hajrá!

2013. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!