Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sulit szeretnék váltani, mit...

Sulit szeretnék váltani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy francia kéttannyelvű osztályba járok, most vagyok 11.-es. Szeretnék elmenni ebből a suliból, mert nem hiszem, hogy itt le tudnék érettségizni normálisan, viszont a franciát szeretném továbbra is tanulni. A Kölcsey Ferenc Gimnáziumban milyen a francia kéttannyelvű oktatás? A tanárok? Mennyire kell sokat tanulni? Ahol most vagyok, ott eléggé a törire van összpontosítva a dolog... Vagy valaki tudna ajánlani budapesti jó gimnáziumokat, ahol lehet franciát tanulni? (nem muszáj, hogy ktny legyen)

/egyébként mennyire befolyásolja egy másik iskolába való átkerülést az, hogy kéttannyelvűs voltam? Újra 10.-esnek kéne lennem? Vagy maradhatok 11-ben? És mi alapján vesznek át bárhová is? Tanulmányi átlag?/

A válaszokat előre is köszönöm:)


2013. okt. 14. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!