Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért jó 6. és 4. után elmenni...

Miért jó 6. és 4. után elmenni, hogy "gimnáziumnban" tanulok?

Figyelt kérdés

Egy csomó osztálytársam 7.-ben már a "gimnáziumban" kezdte és szinte mindegyig azt, mondja, hogy ilyen és ilyen gimisnek lenni de nem baj majd megérted 2 év múlva.

Most miért olyan nagyszám, hogy én "gimnáziumban" tanulok a többi általános meg hülye.

Azt szeretném meg tudni, hogy mi más a gimnáziumba tehát mit tudnak amit mi nem.

Persze, leszarom őket de akkor is csak tudni szeretném.


2013. okt. 18. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban más, hogy ott már szinte majdnem nagykorú diákok vannak,nem kicsi alsósok, mások a programok, pl. anyák napja meg farsang már nincs, ellenben van esetleg kampányhét, iskolai bál és hasonlók.
2013. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű, hogy csak felvágtak vele. Amúgy semennyi előnyük nincs.
2013. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, ment a zöld!
2013. okt. 18. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért van előnyük, de az tanulmányi jellegű. Aki elmegy ilyen iskolába, attól 7-8.-ban sokkal többet fognak elvárni, mint az "általánosos" volt osztálytársaiktól. De ezzel menőzni borzalom, mi lett ebből a generációból.. Én is hatosztályosba jártam, de soha nem álltam neki verni a mellemet, hogy akkor én most gimis vagyok.. pff hát ezek borzalmasak!
2013. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!