Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » IBS (international business...

IBS (international business school) -ra szeretnék menni tanulni, de nagyon drága. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Dolgozom állandóan de mivel iszonyú drága nem tudom kifzetni mind a 6 szemesztert.

Bármi ötlet?


2013. okt. 27. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
folyamatosan dolgozol,és részletekben fizeted a tandíjat (én is így csináltam,így 5*40ezret kell fizetnek egy félévre,így minden havi fizetésem utaltam), vagy nyáron kimész külföldre és megszeded magad (rájöttem,hogy nappali mellett gazdasági szakot nehéz végezni, így évközben nem dolgoztam,és nyaranta kerestem külföldön munkát,ami elég volt a köv. 2 szemeszterre), vagy ha egyik sem tetszik,akkor marad apuci,anyuci,mama,papa vagy a diákhitel.
2013. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,de egy félév 1 millió forint és nem 200.000 sajnos.

És engem nem engednek ki külföldre dolgozni...

2013. okt. 27. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, nem kell engedélyt kérned. Fogod és kimész. Hagyj ki egy évet és dolgozz( itthon vagy) külföldön , tegyél félre minden pénzt és akkor meg lehet ezt oldani, nem egyszerű mondjuk, szóval döntsd el, hogy csak szeretnél oda járni, vagy akarsz is.
2013. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éna múgy így mellékesen megsúgom,hogy az IBS csak egy felfújt gazdaggyerek képző, az országos gazdasági képzések alján van. sokkal jobban járnál egy bgf-es vagy egy corvinusos diplomával ahol nem is kéne ennyit fizetned
2013. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!