Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 15 éves vagyok és megszeretnék...

15 éves vagyok és megszeretnék tanulni angolul.4 éve tanulok angolt az iskolában heti 2 órában ami kb semmire sem volt elég. Ezért igy magam szeretnék megtanulni társalgási szinten. Tudnátok tapasztalatokat, tippeket adni?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri magántanárhoz járni?Vagy esetleg tudtok olyan módszereket amellyel meg tudok tanulni társalgási szinten angolul?

2013. okt. 28. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

keress valami havert,ismerőst,aki vágja az angolt és tud segíteni benne.megéri,még ilyen idősen valamelyest fogékony az emberi agy a nyelvre.ahogy idősödsz,egyre nehezebb lesz.

én is heti 2 órában tanulom az angolt 1 éve a suliban,és semmit nem tudok (ha nem puskázok,megbukok.

22/F

2013. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát sajnos nincs 1 barátom se aki tudna angolul:(
2013. okt. 28. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!