Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyen belőlem a jövőben?

Mi legyen belőlem a jövőben?

Figyelt kérdés
jelenleg 11-es vagyok és a tanév elején felvettem a kötelező fakultációkat. akkor még úgy voltam vele, hogy az orvosira szeretnék menni és fel is vettem a biológia-kémia faktot. azóta viszont meggondoltam magam (sok és nyomós oka volt) és maradtam a B tervnél, azaz élelmiszermérnök.tetszett az ötlet, pláne, hogy sok ismerősöm és rokonom is ezt a pályát választotta. de hogy véletlenül se legyen minden tökéletes, a kémia emelt szinten egyre nehezebben megy és nem olyan jól, mint annak kéne és ahogyan azt elképzeltem, le tudnám adni a kémiát és akkor marad csak a biosz,de mit tudnék a kémia helyett felvenni, hogy az emelt biológia mellett legyen értelme? még az is érdekelne, hogy milyen más lehetőségem van, ha esetleg maradok a kémiánál?? válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. nov. 3. 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!