Elég nagy bajban vagyok iskola ügyben, van még esélyem hogy legyen belőlem valami?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kirúgtak az iskolámból, bár ha minden igaz, megkaptam a befejezett 11. osztályt. Eléggé le vagyok maradva a tanulásban, nehezen tanulok. Tudnátok ajánlani valami iskolát ahova van esélyem így is bekerülni és leérettségizhetek? 20 éves vagyok, de nagyon elkeseredtem. Próbáltam felvételizni másodszorra is egy jónak tűnő iskolába, de nem vettek fel :( Nagyon le vagytok törve, úgy érzem elvették tőlem az egyetlen esélyemet hogy legyen belőlem valaki érettségivel, és ne kellejen vissza mennem 10 órázni 3500-ft ért az autómosóba hanem egyszer lehessen rendes munkám. Most nagyon kilátástalannak érzem a helyzetet, pénzem sincs sok így fizetős iskola kb. lehetetlen. Minden ötletet meghallgatok és köszönöm, Budapesten lakom, így a közelben lenne jó ha lenne valami. De most nagyon kikészültem.
2013. szept. 2. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos akkor irány a Pest Megyei Kormányhivatal.

Cím: 1052 Budapest, V. kerület Városház utca 7.

Levelezési cím: 1364 Budapest, Pf.: 270.

E-mail: oktatas@pmkh.hu

Telefon: (1) 328-5899

Vezető: Merklné Kálvin Mária főosztályvezető

Itt tudnak segíteni neked, hogy ilyenkor mi a teendő, melyik iskola fogad, tud fogadni.

2013. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!