Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságtudományi karokról...

Csilla94 kérdése:

Gazdaságtudományi karokról vélemény? Emberi erőforrások, nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés

emberi erőforrások,nemzetközi gazdálkodás,pénzügy és számvitel,gazd. és menedzsment ill turizmus és vendéglátás jöhet nálam szóba az egyetemen pontjaim miatt!

Sajnos matek az nem igazán megy,2es érettségim van belőle..

Tapasztalatokat szívesen olvasok,nehéz a döntés:(


2013. nov. 4. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2-es matek érettségivel semmiképp ne gazdaságtudományi karra menj.
2013. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak viccelsz, ugye? 2-es matek? Az kb 25%, nem? Egy jobb szakról az említettek közül még tökéletes emelt matekkal is lecsúsznak emberek...
2013. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezeknél a szakoknál lesz bőven matek, első félév tuti, aztán statisztika, meg így tovább, továbbá más tárgyakban is felbukkannak a matekos ismeretek. Szóval kb. nálunk az a helyzet pénzügy és számvitelen, hogy aki már 4-es matek közép érettségit tett, az szenved (kivéve pár szorgalmas és okos diák). 5-ös középpel is minden új, amit mondanak a matekon, viszont képes vagy arra, h megértsd és folyamatos tanulás mellett elsajátítsd. Ha emelt 5-ös matekod van, akkor nem fog gondot jelenteni a gazd. matek ezeken a szakokon.


Amúgy: amiket felsoroltál szakok, nem 460-480 körüli pontok kellenek ahhoz, hogy államira bejuss? (idén így volt)

Költségtérítéses határok meg mindenhol viszonylag alacsonyak, nemcsak a gazdasági szakoknál.

2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

igen,államira nagyon magas pontok kellenek:( én fizetősre mennék,közgazdasági suliba végeztem,4-5ös voltam mindig matekból,de az érettségi vhogy nem ment sajna:(

2013. nov. 7. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!