Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mennyek továbbtanulni?

Hova mennyek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni. Eddig úgy gondoltam, hogy elmegyek Zalaegerszegre gyógytornász szakra, de már nem vagyok benne biztos, hogy ezt kéne választanom. Egészségügyben szeretnék elhelyezkedni, mivel már 2 éve biológia fakultációra járok és talán ez az irány passzolna hozzám a legjobban. Mi a véleményetek? Mi lenne a jó döntés? Nem szeretnék diplomás munkanélküli lenni..
2013. nov. 6. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó és okos döntés pláne ha a bioszt tudod és szereted (gondolom ha ebből fakultáltál)

persze más eü pálya is jó lehet...

2013. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én óvónő vagyok, ajánlom neked is, nagyon komoly óvónőhiány van már most (mi nyugdíjast voltunk kénytelenek visszahívni), pár év múlva tetőzik a hiány, arra pont végzel, biztos elhelyezkedés, nyugdíjas állás. Én imádom :)

2013. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!