Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek kell-e, és ha...

Szerintetek kell-e, és ha kell akkor mennyit kell fizetnem az egyetemnek ha most ott hagyom?

Figyelt kérdés

Ez a 3. félévem az egyetemen és szeretnék kiiratkozni. Viszont az első két félévet költségtérítésesen töltöttem és erre, a 3. félévre soroltak át állami támogatásra. Akkor ha most otthagyom az egyetemet, akkor ennek a félévnek ki kell fizetnem a költségtérítési díjának a felét?

A válaszokat előre is köszönöm.



#egyetem #főiskola #kiiratkozás #iskola állami képzés #önköltségi díj
2013. nov. 13. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell,ha államin vagy már akkor nem..VISZONT!ha nem fizeted be a nem megcsinált tárgyak kreditjeit köteles vagy rendezni.ellenkező esetben az egyetem gazdasági osztálya egy ügyvéden keresztül felszóllít,hogy fizesd be 30napon belül,ha nem,akkor bírósági eljárást indíthatnak,aminek költségeit is neked kell rendezni.
2013. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont gondolom ha elvégzem ezt a félévet minden felvett tantárggyal együtt, akkor erre a félévre vissza kéne fizetnem a pénzt, ha kiiratkoznék utána, ugye?
2013. nov. 13. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!