Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként első munkahelye...

Pályakezdőként első munkahelyem van, mennyi időelteltével illik bejelölni az új kollégákat facebookon?

Figyelt kérdés
azért mégis bunkóságnak tűnne, ha ,meg se jelölném őket........., mert manapság már mindenki facezik

#állás #Facebook #munka kolléga
2013. nov. 18. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Akivel az első 2-3 nap sikerült egy jól induló beszélgető partneri viszonyt kialakítanod, esetleg együtt is kajáltok,, stb. stb. Hozd nála szóba, hogy mit szólna hozzá.

Majd egy jó hét elteltével, másfél-két héttel utána, de ne egyszerre, hanem ahogy személyesben összejössz velük, abban az ütemben, és mindig csak azokat!

És közben figyelnéd, hogy őközöttük ki az, aki téged bejelölt, és akkor azt te is bejelölheted!

2013. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
omg -.-
2013. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Én senkit sem jelöltem be/vissza és le is tiltottam mindenkit, hogy ne lássanak.

Munka az munka. Magánélet meg magánélet.


Furcsának hangzik, de eltelik néhány év és rájössz, hogy nem is olyan rossz dolog a távolságtartás.

2013. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az biztos

Még jó hogy a sok köcsögöt nem jelöltem be

2014. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bimke válasza:
Szándékosan nem jelölöm be a kollégákat, nem szeretem keverni a munkát a magánélettel. Ha valakivel összehaverkodok, az persze más...
2016. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelölöm be, akivel munkán kívül is találkozom. Vagy jó csaj.
2020. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!