Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam? Radiológus...

Melyiket válasszam? Radiológus, reumatológus, pszichiáter vagy kutatóorvos?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik szeretnél lenni.
2013. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Már az orvosi vége felé közeledsz, hogy ezt kérdezed? Mert ha nem, akkor felesleges ezen rágódnod, az egyetemen majd minden területbe "belekóstolsz" egy kicsit, és rájössz majd mi érdekel.
2013. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknál a pont. Tök felesleges még ezen gondolkoznod. Ha az egyetem végén járnál már tudnád például, hogy akarsz e kutatni, vagy a klinikum érdekel. Arról nem is beszélve, hogy amiket felsoroltál teljesen eltérő területek. Egyetem végén inkább olyan dilemmák szoktak lenni, hogy pszichiáter, vagy neurológus, sebész vagy urológus, belgyógy vagy gastro.
2013. nov. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mindegyiket, melyik miről szól, ki mit csinál :)


Annyiból hadd vitatkozzam az előttem szólókkal, hogy nagy előny, ha valaki nem ötödév végén kezd el izzadni, hogy pontosan mihez is kezd a további években, mert tudatossággal könnyebb jó helyen, jó állást megcsípni.

2013. nov. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a paraszolvencia miatt kérdezed, akkor csak a reumatológus, vagy a pszichiáter jöhet szóba.
2013. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha a paraszolvencia miatt kérdezed, akkor csak a reumatológus, vagy a pszichiáter jöhet szóba."


Ki a franc beszélt itt hálapénzről, te idióta?!

2013. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ki a franc beszélt itt hálapénzről, te idióta?!"

Én beszéltem a hálapénzről, az idióta. Nem tudom, te hol élsz, de bizony Mo-on egy orvos messze nincs túlfizetve, így egyálatlán nem mellékes, hogy csurran-e hozzá egy kis mellékes.

2013. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!