Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémiából ősszel érettségizők!...

Kémiából ősszel érettségizők! Kinek hány % lett az érettségi?

Figyelt kérdés
Emelt v középszinten mentél? Hova jelentkezel?

2013. dec. 11. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

az én esetem érdekes:D a kémia jobb lett,mint a biosz:D

emelt kémia:96%

emelt biosz:92%

most kezdtem a SOTE-t,általános oorvos szak

2013. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok,ja én májusban érettségiztem
2013. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jaj, kedves első nehogy elszállj magadtól:D


84% lett a kémiám-szeptemberben kezdtem a gyógyszerészetet:)

2013. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első biztos a Fazekasban érettségizett
2013. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az első vagyok,nem szállok el magamtól,kérdezte a kérdésben,hát válaszoltam,,,és nem a Fazekasba jártam,érettségiztem(nem Pesten jártam gimibe),,,mégcsak pesti sem vagyok,csak vannak ott rokonaim és azért adtam be oda is a jelentkezésemet,felvettek,így se kolit se albérletet nem kell fizetni:))
2013. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első, értem én, téged csak a jó szándék vezérelt a kérdés megválaszolásakor, és semmi nagyképűsködési inger nem játszott benne szerepet. Ennek ellenére nem sikerült adekvát választ adnod, mintha a válaszodat hirtelen fontosabbnak érezted volna magánál a kérdésnél. Vagy csak ennyi szövegértésre futja ilyen szép érettségi eredményekkel? Persze, utólag már nyugodt szívvel jöttél rá a hibádra, hiszen ettől még az első válaszod mindenki számára látható maradt.


Kérdező: bocs az offért.

2013. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6.os válaszoló tökéletes indoklást adott arról,ami szúrta a szemem. :)
2013. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok,még mindig nem értem,h mi a probléma,na mindegy,a kérdés az volt,h kinek hány % lett az érettségi és,h ki hova jelentkezett,illetve,h emelt vagy középszinten volt-e,én ezeket írtam le,dehát mindig vannak rossz szándékú emberek,akik olyat magyaráznak bele a válaszokba,amik nincsenek benne
2013. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akinek meg "vacak" lett, az nem fogja ide kiírni

az eredményét!

2013. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok,3. egyébként azt írtad,h el ne szálljak magamtól,de te is kiírtad,g 84%-os lett a tied
2013. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!