Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan/hol tudnek 1 ev alatt...

Hogyan/hol tudnek 1 ev alatt leerettsegizni?

Figyelt kérdés
8 altalanosom van, perverz modon vagyom a tudasra, ill. nagy almom, hogy egy napon epitesz valjon belolem.. A problemak: kulfoldon ( szomszedos orszagban) elek, meg nem is gazan tettem tul magam a gimis megalazasokon, szoval meg nem nagyon merek kijarogatni a nagyvilagba, ergo olyan oktatast keresek, ahol a leheto legritkabban kell orara jarnom, vagy egyaltalan nem.. ja, megvalami: lehet egy gimit felbehagyo, majd kesobb jo eredmenyekkel erettsegizo emberbol epitesz? ( szamomra is blöd kerdes, de kicsit bizonytalan vagyok a valaszt illetoen...) 18/f
2013. dec. 20. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak 8 általánosod van és nem jártál középiskolába egyáltalán, akkor a dolgozók gimnáziumába kell járnod; ott 2 vagy 3 évet kell járnod, hogy érettségizni mehess.


Leghamarabb úgy juthatsz érettségihez, ha elmész akármelyik középiskolába, megcsinálod a különbözeti vizsgákat minden tantárgyból (összesen annyi kell, amennyi osztályt nem végeztél el (legfeljebb 4-et)), ha ezek megvannak, utána mehetsz érettségizni.


Természetesen lehet, még a 70 éves Pista bácsiból is lehet építész.

2013. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jártál gimnáziumba, akkor melyik az utolsó elvégzett osztályod? Alapvető információ.

Esetleg megmondhatod, melyik országban élsz, ls lesz, aki ért hozzá, hogy mennek abban az országban a dolgok. Ezek nélkül csak tippelgetni lehet, hasznos választ adni nem.

2013. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
A félbehagyott tanulmányokat lehet folytatni, a már meglévő osztályaid nem vesznek el. De érettségizni csak akkor tudsz, ha befejezed a középiskolát.
2013. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi osztályod van meg a középsuliból?

Mikor hagytad abba?

2013. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kilencedik osztalyt elvegeztem, tizedik osztalyban (2. felev elejen) hagytam ott a gimit..
2013. dec. 23. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!