Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljon az, akinek nem...

Mit tanuljon az, akinek nem megy a matek, kémia és fizika?

Figyelt kérdés

Ugyebár manapság állítólag a mérnökök, informatikusok, orvosok és vegyészek keresettek, viszont mindezekhez elég erős reál-vonal kell. Sok embernek egyrészt nincs hozzá képessége, másrészt olyan gyatrán tanítják az iskolában ezeket a tárgyakat, hogy a többség nem tud velük mit kezdeni.


De mit tanuljon egy humán beállítottságú ember, amivel el is tud helyezkedni?


2013. dec. 30. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha semmit nem vagy képes megtanulni, az nem feltétlen a tanárok hibája. Valahogy az orvos is orvos lett, a mérnök is mérnök. Pénz és szorgalom elsősorban az, ha azt akarod, képzett kezek fejlesszenek.
2013. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy valaki semmit nem képes megtanulni. A fizika például még ment is, de a matekos-kémiás számítások már nem, pedig elég sokat foglalkoztam velük - de gondolom a tanáron is múlt, mert ő is úgy állt hozzá, hogy csak a kettes meglegyen mindenkinek.


A pénz meg nincs csettintésre, nem mindenkinek telik magántanárra.

2013. dec. 30. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ezzel nem is nagyon tudsz mit kezdeni. Elnézést a támadó válaszomért.
2013. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ismerős a szitu!Én is ugyanebben a cipőben jártam,az Istennek se ment se a matek,se a fizika,se a kémia!Hiába próbáltam meg mindent,a korrepetálás se segített.Érdekes módon magyarból,töriből,nyelvtanból,oroszból,bioszból,földrajzból,tesiből,3-as-4-es voltam.Csak ezzel a hárommal volt bajom.Olyan mintha a sötétben tapogatózna az ember.
2013. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Brain Storming ***** válasza:
Az tanuljon meg énekelni, festeni vagy sportoljon... ):o)
2013. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok. Én az idegenforgalom és a vendéglátó ipar fele húzok pl. szakács meg ilyesmi. Végső soron ha belegondolsz nem hülyeség. Oké persze nem olyan fontos mint az orvos meg a mérnök munkája az tény, meg hát biztos nem annyit keresek majd vele de legalább tudom, hogy a matekon, a fizikán, meg a kémián túl is van élet.
2014. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vree ***** válasza:
Nyelveket, duh!
2014. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az tanuljon jobban. :) Egyébként, ha más irányban tehetséges vagy, akkor tök mindegy, hogy annyira nincs szükség pl 5000 történészre, de lehet, hogy tök jól és hasznosan eléldegélsz belőle, mert jól csinálod.
2017. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!