Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Párom szerint 22 évesen már...

A Párom szerint 22 évesen már öreg vagyok, hogy elkezdjem a főiskolát. Nektek mi a véleményetek erről? Levelezőn szeretnék tanulni, munka mellett.

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A levelezőt sose késő elkezdeni.
2013. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ h mit akarsz tanulni. Szóval mi lenne az?
2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen fogom elkezdeni, és úgy hogy addigra végzek gimivel, pedig nem buktam se semmi...

A 22 még bőven jó. Amúgy is, tanulni sose késő elkezdeni...bár lehet 70 évesen nem muszáj már egyetemre menni :D

2013. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
turizmust szeretnék tanulni :) de szerinte már öreg vagyok ehhez.. köszönöm a válaszotokat :)
2013. dec. 30. 22:40
 5/13 maricusi válasza:
100%
Édesapám 35 éves múlt amikor neki kezdett egy egyetemnek, és nagy kariert futott be vele. Kérdés, hogy a párod a férjed vagy "csak" együtt jártok. Ha együtt éltek fontos, hogy ő is támogasson, mert amúgy nagyon nehéz. De az is lehet, hogy csak szorong, hogy esetleg elveszít téged. Vagy mert új ismeretségeket kötsz, vagy tanultabb leszel nála. Ha nagyon komolyan gondolod a tanulást ezeket mindenképpen tisztázzátok először.
2013. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen kezdtem, 34 évesen kaptam kézhez a diplomámat. Korban a középmezőnyben voltam, bőven volt 40 és 50 fölötti csoporttársam is.
2013. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy késő elkezdeni! ez nem középiskola. főleg levelezőn, ahol vannak fiatalok és egészen idősek is, de nappalin is teljesen átlagos a 22 éves kor
2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok vele :) hát még elég friss a kapcsolatunk lassan 2 hónapja vagyunk együtt..:) szerintem is butus az ő felfogása.. pedig jól esne a támogatása . De majd csak belátja , hogy tanulni sosincs elég késő :)
2013. dec. 30. 23:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen kezdtem a nappalit és 29 évesen a levelezőt.
2013. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem mert van jó pár (rengeteg) szak amire most megmondja bárki h nem is érdemes elkezdeni mert nem lehet elhelyezkedni vele.

(azoknak üzenem akik lepontozással jelezték h nem értenek egyet azzal amit írtam, pedig egy csimpánz is felfogná h ez nem hülyeség :D de hát aki hü**e az hü**e :D )


Kedves kérdező, nyugodtam vágjál bele, nem vagy hozzá "öreg" egyáltalán! Sokan tévesztenek pályát és kicsit később szabadulnak..

2013. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!