Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Párom szerint 22 évesen már...

A Párom szerint 22 évesen már öreg vagyok, hogy elkezdjem a főiskolát. Nektek mi a véleményetek erről? Levelezőn szeretnék tanulni, munka mellett.

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a turizmusról akkor miért nem beszéled le, amikor rengeteg embert kitermel a felsőoktatás és a legtöbb nem tud elhelyezkedni vele.?
2013. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha nekem szól a 11-es válasz akkor:

Mert nem az én feladatom, először még segítőkészem álltam a dologhoz de ha az itt lévő sok okos ember jobban tudja akkor írják meg ők. Arról nem is beszélve h ez komoly dolog és nem ismerek minden szakot!! Pl.: a turizmust se vágom h mi, honnan kellene ha nem azt tanulom. (Párat ismerek csak amik azon az egyetemen is vannak ahol vagyok és látom h lófa**t nem csinálnak, heti többször party miegymás tudjátok nagyon jól :D én meg sz**om a fa**t és ők meg elviszik a kolit meg az karonkénti közös dolgokat a semmivel.)

Jah meg az évek alatt belebotlottam pár képzésbe amit azóta sem értem h ilyen tényleg van? Szóval mond meg te ha turizmus szakértő vagy és kész. :D


Még annyit hozzátennék h én gimi után kezdtem el de már akkor is csomó emberke volt aki nálam jó pár évvel idősebb volt és ez nappali. Levelezőbe meg már kellemetlenül fogod magad évezni sztem a fiatalságod miatt. :DD Legalábbis jellemzően a "felnőttebb" korosztály él ezzel ahogy láttam.

2013. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
dehogy is vagy öreg, sőt...talán érettebben fogsz gondolkodni, mint a 18-19 évesek. én most kezdtem el 25 évesen a nappalit, igaz ez csak fsz képzés, tehát 2 éves csak, de abszolút nem bántam meg:)
2013. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!