Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy bírjátok a tanulást...

Flora08 kérdése:

Hogy bírjátok a tanulást munka mellett?

Figyelt kérdés

2013 júliusában vettem át az alapszakos diplomámat. Szerencsére találtam munkát, szeptember óta dolgozom. Idén szeretnék jelentkezni egy szeptemberben induló mesterképzésre, levelezőn. Nagyon örülnék, ha felvennének, úgy érzem, ez a szak teljesen megfelel az érdeklődési körömnek, de mégis elbizonytalanodtam egy kicsit. Félek attól, hogy nem tudok elég időt, figyelmet fordítani a munkára és a tanulásra is. Az alapszakon komolyan vettem a feladataimat, és a munkahelyen is próbálom a legjobbat kihozni magamból. Nem szeretnék úgy járni, hogy az egyik(tanulás) a másik (munka) "rovására" menjen. (Kicsit furcsán fogalmaztam, de gondolom, értitek, mi a lényeg.) Akik hasonló helyzetben vannak: hogy bírjátok? Hogyan tudjátok összehangolni a munkát a tanulással? Őszintén kíváncsi vagyok a véleményetekre, ezért kérem, osszátok meg velem :) Előre is köszönöm!


ui:: Láttam, hogy vannak hasonló kérdések, de a kérdezők elég kevés választ kaptak, vagy konkrét szakra kérdeztek rá. Azt tudom, hogy szombaton, vagy néha pénteken vannak az órák, nem erre vagyok kíváncsi, hanem a személyes tapasztalataitokra.



2014. jan. 5. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!