Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁ...

A BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM azaz a BME-re van olyan szak amihez nem szükséges matek tudás?

Figyelt kérdés
Fel vagyok mentve matekból azért kérdezem de viszont szeretnék odajárni.

2014. jan. 10. 00:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.
2014. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
valahogy éreztem :O :/
2014. jan. 10. 00:56
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag minden reálos azonnali bukta, mert a matek a racionális, logikus, analitikus gondolkodás alapja. Elég ciki, hogy fel vagy mentve, gondolom jó hecc a suliban lógni az órákról, de saját magaddal basztál ki nagyon durván.
2014. jan. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
"de viszont" nincs. Nem használjuk őket egy mondatban. BME-re matek nélkül kb. olyan, mint ejtőernyő nélkül kiugrani egy helikopterből... Biztos halál.
2014. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És miért épp a BME-re jönnél?
2014. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mert ez az egyetlen egyetem ami tetszik... :/

Nem direkt vagyok rossz matekból valahogy nem megy teljesen béna vagyok a komoly számolásokhoz

2014. jan. 10. 14:17
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor bele kell adni apait-anyait, és küzdeni egy kicsit, nem pedig feladni és igazolást kérni a szánalmasságról. Én meg vagyok győződve róla, hogy nincs rossz matekos, csak lusta. Szerinted így mennyire lenne esélyed bármilyen szakot végigtolni a BME-n? Ahol éjszakákba nyúlóan kell jegyzőkönyvet számolni és dolgokat tervezni? Apró hiba esetén pedig az egészet újra? Vagy irtózatosan kapd össze magad, vagy felejtsd el a gondolkodást igénylő szakmákat. Matek felmentés eleve beutaló a helyi McDonaldsba. Mint ahogy a legtöbb humán végzettség is. Ha még van időd elkezdeni tanulni, akkor sok sikert és kitartást!
2014. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ülj már le utolsó van ilyen betesgség is: nem sóraozásból van felmentve kérdező neked sztem reál és amatekos sakok kilőve+gazdaság keress vmi olyan szakot amiheznem kel matek sztem a bmen lyen nincs sóval más egyetemt válassz

[link]

2014. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Ezek a néhány éve kitalált betegségek (élen az ADHD-val) arra valók, hogy akaratgyenge gyerekeknek papírt adjanak a lustálkodáshoz. Nyilván vannak értelmi fogyatékos emberek, de közel sem annyi, mint ahányat ezekkel a jól csengő betegségekkel diagnosztizálnak. Csakugye amerikában kitalálták, akkor nálunk is kellenek ilyenek, mert milyen menő funkciótlan embereket nevelni.
2014. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki diszkalkuliás, még nem értelmi fogyatékos. De Te biztos valami világhíres szakértő lehetsz, ha ennyire tudsz mindent.

Ezzel a lendülettel akár be is fejezheted, nem lesz senkinek sem jobb tőle, ez nem a Te problémád.

2014. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!