Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁ...

A BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM azaz a BME-re van olyan szak amihez nem szükséges matek tudás?

Figyelt kérdés
Fel vagyok mentve matekból azért kérdezem de viszont szeretnék odajárni.

2014. jan. 10. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
De talán annak jobb lesz, aki észreveszi magát, és kimászik a híg fosból, amibe a hozzád hasonlóan gondolkodó emberek ültették valami mondvacsinált betegség ürügyén. Az, hogy egy gyereknek nem megy valami, nem azt jelenti, hogy gyógyszerezni és felmenteni kell, hanem más fajta oktatásra és figyelemre lenne szüksége.
2014. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

És mit szed diszkalkuliára? :DDD

Attól, hogy azt hiszed ilyen okos vagy, még szegénynek nem lesz jobb.

2014. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akvyr te már csak tudod lol:D majd ha diplomád lesz róla akkor enked hiszek addig a tényeknek és orvosoknak.
2014. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Felsőfokú matekot 90%-ra írtam, BME-ről Mérnöki és mellé egy közgazdász diplomám van, a saját cégemben és egy EU-s szakmai szervezetben is én kezelem a pénzt, előadásokat tartok egyetemeken, és minden második héten külföldön vagyok. Nyolcadikban kettes voltam matekból. Ha ott valami orosztanárból átképzett gyerekpszichológus lepecsétel egy papírt, hogy hülye vagyok matekból, dobjam be a törölközőt és felment alóla, akkor lehet, hogy most 25 évesen nem járnám a világot észt osztva, hanem valami bölcsész egyetemen öngyilkosságot követtem volna el. Ennyi. Poszter ne bassz ki magaddal te sem.
2014. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És kit érdekel, hogy Neked milyen karriert sikerült felépítened? Ráadásul milyen az a felsőfokú matek?
2014. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
A pillanatban, amikor elküldtem, tudtam hogy lesz valami izgága majom, aki ebbe a részletbe beleköt. Így legyen ötösöm a lottón! Azon már meg sem lepődöm, hogy a hozzászólás többi részét nem sikerült értelmezni. Fuss neki újra, érvekkel és tartalommal teli kommentekre szívesen reagálok.
2014. jan. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Felsőfokú matekot 90%-ra írtam, BME-ről Mérnöki és mellé egy közgazdász diplomám van, a saját cégemben és egy EU-s szakmai szervezetben is én kezelem a pénzt, előadásokat tartok egyetemeken, és minden második héten külföldön vagyok."


Nincs is még olyan rég emelt szintű érettségi, hogy ezt mindet a bevezetése óta be tudtad volna süríteni. Álmodik a nyomor.

2014. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2005 óta van emelt szintű érrettségi, vagyis 9 éve, szóval lazán felépíthette a karrierjét
2014. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!