Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján milyen szakmát...

Ezek alapján milyen szakmát ajánlotok nekem? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szeretek szervezkedni, gondolkodni, jó a logikám, kreatív, szervezőképes ember vagyok. Szeretem, ha valami rendezett, tiszta körülöttem, és szeretek értelmes, tisztességes, szakmailag jól felkészített emberekkel dolgozni. Szeretek kommunikálni, és szeretem ha oszthatom az észt... :-D Nem szeretem, ha valaki lenéz és ha uralkodni akar felettem.

Szeretem az üzletasszony stílust. Van ízlésem és kissé nagyképű vagyok, ha úgy van. Szeretek kitűnni szakmailag. Szívesen közvetítek cégek között. Tárgyalni is szeretek, megbeszélni dolgokat és ötleteket adni. Érdekel a papírmunka.



2014. jan. 12. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nő vagyok.


És köszönöm szépen a válaszokat előre is!

2014. jan. 12. 16:03
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a szak jutott eszembe a tulajdonságaidról vagy vmiféle programszervező dolog.

2014. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Horváth Orália válasza:
Fenszke-féle kapilláris viszkoziméter beállító űrporoltó üzemmérnök
2014. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Áh! ez nem rossz!

Köszönöm! :-)

Amúgy jó, mert az informatikia és érdekel, a tudomány is, és az olyan dolgok amiben, lehet logikázni, amiben rá tudok jönni dolgokra és hasznosítani tudom őket, illetve/és továbbfejleszteni.

Várom a további válaszokat is!

2014. jan. 12. 16:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Kezdésnek irodai asszinsztens?
2014. jan. 16. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!