Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? (lent kifejtem)

Mit ajánlotok? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Kiskoromban kövér voltam (160 cm magas és 92kg), aztán lefogytam, megnőttem, ekkor voltam 190 cm és 80 kg, de a hasam nagyon érdekes maradt, nem az a normális pocak, hanem mintha kiugrana a helyéről egy 5 centis zsírréteg. Sokan azt mondták, hogy az csak bőr... Elkezdtem gyúrni, feljött 10 kg izom, most 91 kilo vagyok és 191 cm de a hasam még mindig olyan, mint amilyen a fogyás után volt. Sosem edzettem hasra de megfogadtam, hogy most hétfőtől elkez kardiózni és hasazni is, meg kocogni minden nap. Tudom, hogy diétázni kellene, de én már ezen egyszer átestem és ugye akkor is ott maradtam a hasam... Szeretnék úgy lefogyni, hogy közben a felső testem megmarad ha már annyit szenvedtem vele... Ha jól tudom, aki elkezd fogyni az először izomból fogy és csak utána zsírból... Én ezt vhogy meg akarom kerülni... Szóval valamilyen zsírégető táplálékkiegészítő lenne a jó sztem meg szeretnék szedni olyan táplálékkiegészítőt is, amitől javul az erőnlétem és nem fáradok el olyan hamar. Mit ajánlanátok?
2013. jún. 26. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Márpedig ha az étkezésedre nem figyelsz, akkor SOKKAL nagyobb az esélye, hogy nem zsírból, hanem izomból fogysz!


Fehérjedúsan kellene táplálkoznod, és akkor több izom maradna rajtad.

2013. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, ez oké. De sztem ritka az az ember akinek lehetősége van figyelni arra, hogy mit eszik. Legalább is, aki olyan, mint én, hogy reggeltől estig van vhol, az örül ha van ideje kajálni. Sajnos ez van...A kaja fontos, de nehéz ügy
2013. jún. 27. 00:58
 3/3 anonim ***** válasza:

"ritka az az ember akinek lehetősége van"


Már bocs, de ez ritka rossz és tipikus kifogás.

Ha nincs lehetőséged, teszel azért, hogy legyen...

Ha nem akarod, nyilván nem megy.


Megsúgom, hogy az odafigyelés a bevásárlásnál kezdődik...

2013. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!