Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan is van pontosan ez a...

Hogyan is van pontosan ez a röghözkötéses törvény?

Figyelt kérdés
Ha államilag finanszírozott képzésre jelentkezem.

2014. jan. 12. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha pontosan érdekel, akkor olvass utána és ne az itteniek félmegbízható válaszait várd.


felvi.hu ebben a témában a meghatározó vagy oktatas.hu

2014. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg úgy van, hogy ahány évig államin tanultál, annyi évet kell itthon ledolgoznod 20 év alatt. Ha ez nem sikerül (vagy nem ezt az opciót választod), akkor ki kell fizetned a tandíj árát.

Ja és a válaszom nem félig-megbízható, szóval ne aggódj kérdező, ez 100%.

2014. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

A megbízhatósággal nem az a gond, hogy a válaszoló nem tudja jól, hanem, hogy ha én most kicsit más verziót elmondok és én is hozzáteszem, hogy 100%, akkor mit csinál?


A megbízhatósággal ott van a gond, hogy nincs biztosíték arra, hogy tényleg jó. A felvi.hu, lévén egy hivatalos honlap, azért sokkal nagyobb tekintélyű ilyen téren.

2014. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ebben abszolút igazad van, de ha már felteszi szegény itt a kérdést, akkor ha tudok, segítek. Szeptemberben kezdtem az egyetemet, így teljesen képben vagyok, miért ne írnám le, hogy tudjon róla.

Ha meg jön a következő, aki mást mond ilyen bizonyossággal, akkor majd valamelyikünk nyilván bebizonyítja az igazát.

2014. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

2-es válaszadó tényleg nem 100%-ban jó a válaszod, mert a tandíj 50%-át kell visszafizetni(amit írtál eseteket az tökéletes)..de jegybanki alapkamatokkal növelten...

Kedves kérdező nincs olyan hogy "röghöz kötési törvény", csak olyan van hogy hallgatói nyilatkozat amit ha felvesznek alá kell írnod..ami abban benne van az vonatkozik rád..

Ha elvégzed államin az egyetemet nyugodtan kimehetsz külföldre dolgozni, ebben nem akadályoz meg..csak annyi hogy a képzési időt végzés utáni 20 éven belül kell ledolgoznod itthon..ha 3 éves alapszakon végzel akkor diploma után 17 évvel is megkezdheted a ledolgozást..addig abban az országban vagy ahol akarsz..ha meg addigra jól megy anyagilag valakinek akkor kifizetheti hisz lesz miből..

2014. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!