Megéri skandinavisztika szakra menni az ELTE-n?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzz a svéd nyelv, ezért gondolkodtam el azon hogy az ELTE-re jelentkezek Skandinavisztikára. Szerintetek ez jó ötlet, vagy nem túl értékes ez a diploma? Az érettségi követelményeim megvannak, mert ahogy láttam az emelt angol és közép töri elég, és nem kell németet vagy skandináv nyelvet tudni ahhoz hogy felvegyenek. Ha nem ide, esetleg tanárképzőbe jelentkezek, szerintetek melyik lenne jobb a későbbi elhelyezkedési esélyek szempontjából?
2014. jan. 17. 22:23
 1/3 anonim válasza:
100%
tanárnak ne menj ebben az országban nincs megbecsülve.
2014. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megéri. :) Norvégos vagyok, még csak elsőéves, de rendszeresen látok álláshirdetéseket, lehet vele már diákként nyelvtanárkodni, különböző cégeknek fordítani. Nagy rájuk a kereslet. A svédesek vannak a legtöbben, tehát ott könnyen háttérbe szorul az, aki nem elég ügyes. :)
2014. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább nederlandisztika
2018. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!