Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első éves egyetemista vagyok....

Első éves egyetemista vagyok. Most készülök költözni, szerintetek ez megoldható vagy sem?

Figyelt kérdés

Tehát, novemberben vagy decemberben feltétlen költözöm. De mivel december már vizsgaidőszak, ezért arra gondoltam, hogy decemberre már kiköltözök, és majd csak a következő szemeszterre (februártól) keresek új lakást. 2-3 éjszakára tudok szállást keresni, ha esetleg korán reggel lenne a vizsga, de mivel mindenképp átköltözöm, ezért ez nekem igazából 90ezer forint helyett 15 lenne kb. De mivel még nem vagyok túl egy vizsgaidőszakon se, kíváncsi lennék felsőbb évesek véleményére is.

Köszi előre is!:D


2013. okt. 25. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy tök értelmetlen a kérdésed... Próbáld már meg rendesen megfogalmazni. Szóval arra gondoltál, hogy kiköltözöl decemberben, de csak februártól fogsz máshol lakni, és amikor vizsga van, akkor keresel magadnak szállást? Igen ám, de a többi éjjel hol alszol? Meg azért annak nézz utána, hogy biztosan tudsz-e szállást szerezni azokra az éjszakákra, mert azért ez nem ilyen egyszerű. Ezeket a dolgokat tisztázd már légy szíves, mert így úgy hangzik, mintha csak akkor kéne hol aludnod, amikor vizsga van, különben meg lebegsz a semmiben... :D
2013. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, szoval az lenne hogy itthon lennek ezalatt a 2 honap alatt, itthon is tanulnek, es amikor vizsga lenne akkor elvonatoznek. ha meg szukseges lenne par estet baratoknal eltudnek tolteni. szerinted ez igy nagyon necces?
2013. okt. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!