Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettséginek feltétele a...

Az érettséginek feltétele a 12 osztály elvégzése vagy elég a tudás?

Figyelt kérdés
Pl. ha félbehagytam a sulit, de attól függetlenül autodidakta módon megtanultam az érettségizéshez szükséges anyagot, akkor mehetek vizsgára?

2014. jan. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, hány éves vagy. Mindenképpen kell osztályozóvizsga, hogy meglegyen mindenből az összes év végi jegyed. De eltörölték az előrehozottat, úgyhogy nem tudom, hogy ha valaki pl. 16 évesen mindenből osztályozózik mindent, akkor mehet-e vagy várhat még két évet.
2014. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltétel a 12 osztály elvégzése.
2014. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válasz rossz. Az érettségi feltétele, hogy elvégezd a 12 évfolyam összes követelményét, és a bizonyítványodba beüssék az "Érettségi vizsgát tehet" pecsétet. Tehát muszáj beiratkozni egy iskolába, és teljesíteni a nem érettségi tárgyak követelményeit is.
2014. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Feltétele a négy év szki vagy gimi elvégzése

(bukás nélkül)

2017. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

De elvégezheted estin is

(vagyis esti gimiben)

2017. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!