Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem véleményt...

Tudnátok nekem véleményt mondani ELTE, Szeged, Pécs és Debrecen biológia szakról?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemen melyik tárgyak az erősebbek ezen a szakon, illetve milyen szakosodások vannak, honnan könnyebb később elhelyezkedni, milyenek a tanárok, órák, mennyire szeretitek, melyik egyetem a legjobb szerintetek? Kollégium is érdekelne ELTE kivételével.

18/L



2014. jan. 26. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a debrecenin tanulok, végzős vagyok, és innen viszonylag "könnyen" lehet elhelyezkedni, legalábbis nekem és pár évfolyamtársamnak már jó helyünk van :)
2014. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

én ELTE-s vagyok, én szeretem de sokan utálják és feladják.

Jót és rosszat vegyesen tudnék mondani a tanárokról, úgyhogy ebbe inkább nem megyek bele részletesen, vannak jófej tanárok és vannak rosszindulatúak is, ahogy mindenhol valószínűleg.

Én eddig a tárgyak nagyrészét szerettem és érdekesnek tartottam.


Tudtommal elég jó eséllyel el lehet helyezkedni utána, bár ez nagyban függ attól, hogy milyen szakirányra szeretnél menni.

2014. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!