Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nektek segítenek a szüleitek...

Nektek segítenek a szüleitek vagy valaki eldöntetni, hogy mik legyetek majd, ha nagyok lesztek? Jön a határidő az egyetemi jelentkezésre.

Figyelt kérdés

:(((((

egy éve hagytam ott az egyetemet, mert nem tetszett a szak amin voltam, és most megint szeretnék jelentkezni, de nekem senki nem segít... a szüleimnek úgy látszik az a jó, hogyha otthon rohadok, ugye? Mert akkor biztos segítettek volna olyan dolgokban, amiben kértem őket. Volt egy év, csomó mindent mondtam nekik, idejük is volt, pénz sem akadály... akkor mi? :(


2014. jan. 29. 02:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
na szóval akkor kötél várjak segítséget? szüleimen kívül nincs más
2014. jan. 30. 22:26
 12/14 A kérdező kommentje:

a f..szom ebbe a szarba hát már. mindjárt kikapcsolom

na szóval akkor kitől várjak segítséget? szüleimen kívül nincs más

2014. jan. 30. 22:29
 13/14 A kérdező kommentje:
bocaánat, csak most telwpítettem újra a telefonom, aztán bentmaradt ez az automatikus javítós izé :D
2014. jan. 30. 22:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdemes baráttal/barátnővel beszélgetni vagy volt gimnázium tanáraiddal is. Ők még tudhatnak neked segítséget adni, de ne feltétlen csak rájuk hallgass. Az adott szakon belül próbáld meg magad elképzelni pl. 5 év után.

Egyébként azokat érdemes átgondolnod, hogy miket szeretsz. Szeretsz-e pl emberekkel lenni, csapatban dolgozni vagy inkább egyénileg dolgoznál? Érdekelnek-e a pénzügyek, gazdaság, informatika? Szeretnéd-e a megszerezett tudásodat másnak átadni, tanítani?

Nézd meg ezt az oldalt is: [link]

Több teszt is van, amiket kitöltve talán te is jobban látod, hogy mi az ami passzolna hozzád. Persze ezek se 100%-os eredmények, de kiindulásnak jó.


Döntened viszont mindenképpen neked kell. Saját tapasztalatból mondom, ha csak másra hallgatsz, akkor szenvedés is lehet az egyetem.

2014. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!