Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnöki szak BME,...

Építészmérnöki szak BME, Debrecen, Pécs, SZE vagy SZIE?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a jelentkezési határidő, és a szak adott. A kérdés az, hogy ti melyik egyetemet javasolnátok a fent említettek közül?

Pro, és kontra is érdekelne.

Előre is köszönöm.


2014. febr. 2. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én BME-re járok, a többi egyetem képzését nem ismerem, így nem tudom mihez viszonyítani. De ha a BME-vel kapcsolatban lenne kérdésed szívesen válaszolok.
2014. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából minden érdekelne felőlük, de csak tömören. Oktatás színvonala, nehézség, minőség, ilyesmi.
2014. febr. 2. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

BME-nek a legnagyobb az elismertsége a köztudatban,(talán a szakmában is) de igazából Pécsett és az Ybl-ön is színvonalas az oktatás. Debrecenben állítólag gyengébb. Győrről se rosszat se jót nem hallok, arról nem tudok nyilatkozni. A suli egy dolog, úgy gondolom, hogy magán az emberen több dolog múlik, hogy mit tud kihozni magából, persze egy jó iskola segít ebben.

Nem akarok sorrendet felállítani neked, mert egy csomó egyéni dolog befolyásolhat. Érdemes egyetemi szintű diplomát szerezni ebben a szakmában, tehát előre tenném a sorrendben azokat a helyeket ahol van osztatlan képzés. Ilyen: BME, Pécs, Győr. Ezen kívül van msc képzés, különböző szakirányokkal az összes helyen ahol építészképzés is van, de az még egy felvételit jelent, érdemes egyből az osztatlanra menni és azzal egy kis időt is nyerni.

2014. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

BME


Már csak azért is mert amikor megkérdeztem egy nyíregyit miért nem Debrecenbe jár az közelebb is van, és van ugyanaz a szak is akkor kiröhögött...

2014. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!