Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász képzésen van kémia?

Gyógytornász képzésen van kémia?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen szinten? Meg lehet akkor is csinálni, ha nem érettségizek belôle és faktra se vettem fel?

2014. febr. 17. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van biokémia egy félév..

Túlélhető..nem kell hozzá kémia érettségi..akkor is megvan a tárgyad..elég ha a képzés alatt tanulsz a tárgyra.

2014. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van.

Nem vészes, nekem kicsit rá kellett gyúrnom, elsőre nem sikerült, csak másodjára. Így már azt mondom, nem is volt olyan nehéz. Rólam tudni kell, hogy utálom a kémiát, sos értettem, középiskolában sorra vittm az egyeseket, de megcsináltam.

Persze ha úgy állsz neki, hogy úgyis átmész majd valahogy, nem érdekel, akkor nem fogsz átmenni :D

2014. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs a SE-ETKn
2014. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol van biokémia?
2016. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!