Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A biosz, kémia fakttal milyen...

A biosz, kémia fakttal milyen álláslehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Mert eredetileg állatorvosnak készültem, de ahoz nagyon sokat kell tanulni és azt azért már talán nem bírnám, aztán gyógyszerészen és gyógytornászon gondolkodtam, de azt mondták, hogy a gyógytornászokra nincs szükség és már nem lehet annyira jól elhelyezkedni... ezért szeretnék hallani más megnyilatkozást is, hogy mit érdelmes ezzel a tagozattal kezdenem...vagy milyen lehetőségeim vannak!


Előre is nagyon Köszönöm a válaszokat... és azért lehetőleg nem orvost :D



2014. jan. 6. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz megszakadni a tanulásban, akkor elmehetsz tanárnak, azért nem egy orvosi, vagy mérnöki szakma, de tanulni sem kell olyan sokat szerintem.
2014. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Gyógyszerésznek se menj , ha nem vagy hajlandó tanulni. De ez olyan , bárhová mész biosz fakttal anatómiád lesz, lásd gyógytornász, és persze , nem olyan, mint az orvosin, de mindenhol lesznek iszonyatos vizsgáid, szigorlataid, neked is lesz vizsga időszakod mikor reggeltől estig tanulsz és néha elsírod magad közbe, menj felsőoktatási szakképzésre, vagy OKJ-re ott már nem kell annyit tanulni
2014. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemm:D Nekem úgy semmi bajom nincs a tanulással.... de azért nem akarom az egész életemet áttanulni :D meg ha állatorvosnak mennék, akkor tényleg nagyon sokat kellene tanulnom, de egy gyógyszerésznek szerintem nem kell annyit.. mert fogok én tanulni meg nem vagyok rossz tanuló meg ilyenek, meg a vizsgákat is túlélem, de azért valami jó álláslehetőséget akarok, ami jól fizetős és el lehet helyezkedni..... tanár meg eggyáltalán nem szeretnék lenni, De azért Köszi
2014. jan. 6. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
De kell. A gyógyszerészeti kb egyszinten van az orvosival. Csak inkább a kémián van természetesen a hangsúly ráadásul, ami az orvosoknak nincs, de a gyógyszerészeknek van példának okáért: Matek, Fizikai kémia, szerves-szervetlen kémia, az orvosin csak orvosi kémia van. Annyiból jó a gyógyszerészeti , hogy csúszás nélkül 5 év, utána pedig lesz munkád.
2014. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyész, biomérnök...ezeken nem gondolkodtál még?
2014. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!