Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy jobb fodrásznak tanulni?

Hogy jobb fodrásznak tanulni?

Figyelt kérdés

Légyszi véleményeket mert nem tudok dönteni :/


Vagy tanműhelybe megyek ingyenes oktatást kapok és saját ismerősök haján vizsgázok és igazából itt a legéletszerűbb az egész fodrászkodás mert nem nagyon lehet bele látni egy tanműhelyből hogy miként működik egy igazi fodrásznál


Vagy egy a városban jól menő fodrásznő mellé megyek akinek fizetni kell( valószínűleg sokat) de látom hogy működik és bár ott is saját ismerőseimen kell nyilván vizsgázzak dee ha adódik egy pl ne mindennapi kérés, probléma látom mit kezd vele.


Beszéltem egy fodrász nővel ő azt mondta a tanműhely is jó (bár ő nem ott tanult) de nem tudom igazából hogy lenne jobb.



2014. febr. 22. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
tanműhely a jobb megoldás
2014. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tanműhelyben voltam, emellett meg az ismerőseimen gyakoroltam, valamint több fodrászhoz is jártam csak "nézni", ahogy dolgoznak. Persze előzetes megbeszélés kellett hozzá. :) Ez utóbbi azért is volt hasznos, mert ugyanazt a dolgot többféleképpen láttam megcsinálni.

Az, hogy látod, hogy működik egy üzlet, annyira nem is fontos, mert mindenkinek más lesz majd a sajátja. Az alapdolgokat meg eleve megtanitják a suliban.

2014. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!