Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnök informatikus szeretnék...

Mérnök informatikus szeretnék lenni. Milyen fakultációt válasszak a matematika mellé?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a nagy helyzet hogy ugyebár a matek mellé vagy fizika vagy informatika kell. Úgy érzem az informatikából jobban tudnék teljesíteni, mert azt jobban is szeretem, viszont ha nem tudom megfelelően a fizikát kibukhatok az egyetemről. Szóval melyik fakultációval járnék jobban?

2014. márc. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fizikára mennék
2014. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 okéé14 ***** válasza:
esetleg ha mind2t megpróbálnád? vagy az sok lenne?:P
2014. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát... végül is szeretem a kihívásokat:D de mi vsn ha a fizikát választom info helyett nem leszek hátrányban? vagy mennyire nehéz az info ? szerintetek bevállaljam mind a hármat?:D
2014. márc. 3. 17:32
 4/5 okéé14 ***** válasza:
nemtudom, szerintem ezt neked kell eldönteni, azt tudom, hogy én a helyedben mind2t elkezdeném, és rátanulnék az infóra, hogy az 1 év alatt meglegyen..... :)
2014. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Matek-fizika, mellette önerőből készülj az informatika érettségire. Az nem nehéz, ellenben a matek és fizika kemény tud lenni.


Ha van kellő lelkesedésed akkor felveszed mindhármat és informatikából csinálsz előre hozott érettségit. Ahhoz persze kell osztályozóvizsga is.


Én anno matek-informatikát vettem fel, de megbántam. Fel kellett volna venni a fizikát is, hosszútávon jobban jártam volna.

2014. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!