Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem vagy emelt...

Emelt történelem vagy emelt földrajz?

Figyelt kérdés

Áprilisban el kell dönteni, hogy milyen tantárgyakat szeretnénk emelt szinten tanulni. A német biztos. Az angolt ennél jobban emelni már nem hiszem, hogy tudom (kéttannyelvű osztály, így muszáj belőle emelt szinten érettségizni, vagyis ha nem is muszáj, én fogok.)

Melyiket éri meg emelt szinten tanulni? A föcit vagy a törit? Melyikkel lehet többet kezdeni?



2014. márc. 15. 08:43
 1/2 anonim válasza:

Én is ezek között vacillálok, ha föciből érettségiznék minden képen csak emelten tenném, töriből ugye kötelező a középszint szóval ha azt választanám emeltbe attól még kéne egy választott tantárgy ami mindenképpen a föci lenne,de akkor már nem emelt szinte hisz kettőt olyan szinten megtanulni nem biztos hogy tudnék.

Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam :)

2014. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem baj, hogy nem a kérdésre válaszoltál.:) Személyes tapasztalatok is jöhetnek:D
2014. márc. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!