Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a gazdaságin...

Mi a véleményetek a gazdaságinformatikus szakmáról?

Figyelt kérdés
Megéri ilyen szakon tanulni? Van jövője?

2014. márc. 17. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Menj vagy gazdaságra, vagy igazi infóra. Ez a két dologba belenézünk, de igazából semmit nem tanulunk, nem túl nyerő a munkaerőpiacon.
2014. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
VAN! Párom Corvinuson, 5 évesen csinálta meg, előbb saját cége volt, most meg köztisztviselőként dolgozik. Ez a szakma keresett, ha tudsz angolul/németül erős középfokon, akkor nyert ügyed van. Több ismerős is dolgozik a szakmában, nettó 300k felett keresnek.
2014. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hangzik valami nagy karriernek egy becsődölt saját vállalkozás után közszolgának lenni, msc diplomával + 2 nyelvvizsgával..
2014. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat igazából mérnök és a gazdaság infóra jelentkeztem de akkor a marad a mérnöki inkább. Csak a gazdasági dolgok nem állnak távol tőlem ezért gondoltam megpróbálhatnám ezt is.
2014. ápr. 25. 23:31
 5/12 anonim válasza:

Igazándiból nincs ilyen szakma. Ez egy olyan szak, amit ha elvégzel, akkor utána sokféle szakma közül választhatsz.


Ha érdekel az informatika és a közgáz és/vagy a menedzsment sem áll távol tőled, akkor neked való!

2014. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" Ez egy olyan szak, amit ha elvégzel, akkor utána sokféle szakma közül választhatsz. "


Vagy nem, mert egyikhez se értesz rendesen.

2014. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Bármilyen szakot elvégezhetsz úgy, hogy a végén semmihez sem értesz rendesen. Ez nem azon múlik, hogy mit tanítanak, hanem hogy mit tanulsz. Ha valaki semmihez sem akar érteni igazán, akkor tökmindegy, milyen szakon végez. Ha sokoldalú, tehetséges, érdeklődő, szorgalmas, akkor meg nagyon is jó neki ez a szak.
2014. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért egy proginfót vagy villamosmérnökit nem szokás úgy elvégezni, hogy ne érts semmihez.

Gazdinfót el lehet, ergo a diploma messze nem akkora garancia, mint a fenti szkaoknál, és ez konkrét hátrányokhoz vezethez interjúkon.

2014. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem erről nincs értelme tovább vitatkozni. Te így gondolod, a munkáltatók meg nem így gondolják. Szerencsére.
2014. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Te így gondolod, a munkáltatók meg nem így gondolják"


Nem. Én így gondolom, a munkáltatók tapasztalataim szerint így gondolják, és TE, aki azt se tudod, hogy mit jelent az, hogy "közgazdász", TE másképpen gondolod.

2014. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!