Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolaváltás? Szerintetek...

Iskolaváltás? Szerintetek kezdjek már intézkedni?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a Gimnáziumot . De nagyon rossz .A tanárok szemetek ,az osztálytársaim állandóan gúnyolnak ,és csúfolnak a hátam mögött valamint a tanítási színvonal is elég gyatra. Emiatt az iskolaváltás mellett döntöttem . 10 osztályt már egy sokkal erősebb iskolában szeretném kezdeni . Hogyan működik a váltás ? Mi az első lépés az intézkedésekben ? Érdemes lenne már elkezdenem intézkedni ??
2014. márc. 18. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kezdd el. Csak a szabd helyekre mehetsz, így nem árt utánanézned, hol lehet ilyen.
2014. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinézel szimpatikus iskolákat, ezúttal ismerőseid és azok ismerősei segítségével jobban ellenőrizd le, hogy milyet, a szüleid felhívják a kiválasztott iskolák igazgatóját és megkérdezik, hogy átvesznek-e és milyen feltételekkel (pl meghatározott tanulmányi átlag, vizsga). A többit meg majd ők megmondják.
2014. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben vagyok mint te!:) Én kinéztem először is egy szimpatikus, erős iskolát. Anyukámmal elmentünk a suliba és beszéltünk az igazgatónővel aki nagyon aranyos és kedves volt. Mondta, hogy az évvégi bizonyítványomat még megakarja nézni. Ezenkívül megmutatta a kollégiumot.:) A múlt héten meg felhívta anyukámat, hogy adna tájékoztatást a könyvekről, gólyatábor meg stb.:) Szóval annyi a dolgod, hogy anyukáddal elmész a kiszemelt suliba az igazgatóhoz:))
2014. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!