Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Emelt biosz érettségivel kérdések?

Aki már letette,ti jártatok külön tanárhoz? Ha igen,mennyit?

Aki még nem tette le,tervezitek,hogy jártok külön tanárhoz? Ha igen,mennyit?

Vannak tételek ,amiket előre megkapunk és ki tudjuk dolgozni,vagy teljesen ismeretlen az egész?

2014. márc. 19. 21:36  Privát üzenet  

A válaszok
Már leérettségiztem. Nem jártam semennyit. Nincsenek tételek, teljesen véletlenszerűen kapsz a tanultakból. A témakörök fent vannak az interneten, amelyek az egész középiskolai tanulmányokat lefedik biológiából, tehát mindent tudni kell. Az érettségin húzol egy tételt, melyen 2 feladat lesz. Egy A tétel és B tétel. Nekem A tétel genetika volt feladattal és kifejtéssel egybe kötve, rákérdezve egy-két immunológiai fogalomra közben, a B tételem pedig sejtbiológia volt, azonbelül is DNS-replikáció javarészt, rákérdezve közben a daganatokra illetve érrendszeri problémákra is.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. márc. 20. 10:26 Privát üzenet
Nem jártam tanárhoz. A többit az első leírta.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. márc. 20. 12:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi:)

# 3/3Időpont 2014. márc. 20. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
30 éves nő vagyok, sima gimnáziumi érettségivel. Késő e már továbbtanulnom valamit, vagy merjek belevágni? Nem lesz e már túl késő, mire papírt szerzek, kellek e majd valahová...
Egy érettségivel, emelt szintű logisztikai ügyintéző végzettséggel, valamint ECDL start bizonyítvánnyal el lehet helyezkedni normális viszonylag jól fizető munkahelyre?
Milyen jellegű kérdések vannak egy OKJ-s felvételin? (vendéglátó szak)
Érettségivel kapcsolatos kérdések?
Kérdések érettségivel/felvételivel kapcsolatban. Pl. Miért mennyi pontot is kapok?
Egy közepes érettségivel milyen elektronikai szakra lehet menni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!