Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biosz érettségivel...

Emelt biosz érettségivel kérdések?

Figyelt kérdés

Aki már letette,ti jártatok külön tanárhoz? Ha igen,mennyit?

Aki még nem tette le,tervezitek,hogy jártok külön tanárhoz? Ha igen,mennyit?

Vannak tételek ,amiket előre megkapunk és ki tudjuk dolgozni,vagy teljesen ismeretlen az egész?


2014. márc. 19. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Már leérettségiztem. Nem jártam semennyit. Nincsenek tételek, teljesen véletlenszerűen kapsz a tanultakból. A témakörök fent vannak az interneten, amelyek az egész középiskolai tanulmányokat lefedik biológiából, tehát mindent tudni kell. Az érettségin húzol egy tételt, melyen 2 feladat lesz. Egy A tétel és B tétel. Nekem A tétel genetika volt feladattal és kifejtéssel egybe kötve, rákérdezve egy-két immunológiai fogalomra közben, a B tételem pedig sejtbiológia volt, azonbelül is DNS-replikáció javarészt, rákérdezve közben a daganatokra illetve érrendszeri problémákra is.
2014. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jártam tanárhoz. A többit az első leírta.
2014. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. márc. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!