Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz egy gépészmérnö...

Mennyire nehéz egy gépészmérnöki diplomát megszerezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Esztergomban, gépészeti szakközépbe járok és érettségi után nem tudom ,hogy mire jelentkezzek? Matek, Fizika ,Mechanika:3-4 között mozgok! a többi fontos tantárgyból 4-s vagyok! Ilyen eredményekkel érdemes elkezdeni?

2014. márc. 21. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent, hogy középsuliba milyen jegyeid vannak.

Nem lehetetlen, de azért tanulni kell rá rendesen. Illetve iskolafüggő, egyik haverom gépészmérnöknek tanul ha jól tudom a SZIE-n, és csak bulizik meg minden, és az első év eddig simán ment neki. Vizsgára azért tanul, de tényleg nem lehetetlen.

2014. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mihez képest, de az átlaghoz képest, nehéz. Mindenhol többé kevésbé az, persze kicsit eltérések lehetnek, illetve ha valaki igazán érteni akarja a dolgokat, és mindent belead, akkor kőkemény.

Érdemes jelentkezni, de emelt matekot, faktra kezdj el járni, és többet foglalkozz a fizikával, mert hanem nem értesz majd egyetemen semmit, hogy mi miért van még, ha zh-ák sikerülnek is majd.

2014. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!